Nauka kończy się tytułem czeladnika w zawodzie.

Opublikowano: 14 marca 2014 o 11:51 Autor: Redakcja

Uczeń podczas trwania nauki otrzymuje wynagrodzenie za pracę, urlopy wypoczynkowe, odzież ochronną i roboczą, środki czystości i inne.

Po ukończeniu szkoły zawodowej i zdaniu egzaminu czeladniczego, uczeń ma możliwość dalszego kształcenia w szkole średniej.
Z długotrwałego doświadczenia wiem, że nasi absolwenci są dobrze przygotowaniu do wykonywania zawodu i nie mają żadnych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Obecnie istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników budowlanych w zakładach tapicerski, stolarskich, spożywczych, a także w zakładach wykonujących usługi. Aktualnie szkolimy w naszych zakładach ponad 450 uczniów, a możliwość zwiększenia ilości uczniów w dalszym ciągu istnieje.
Na przestrzeni minionych 60 lat działalności naszego Cechu wykształconych zostało ponad 7 tysięcy uczniów z których wielu prowadzi lub prowadziło własne zakłady rzemieślnicze przekazując umiejętności następnym pokoleniom.

Wszystkim uczniom gimnazjów chcemy życzyć właściwego wyboru zawodu, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć ich dzieci.
Zachęcamy Państwa do kontaktów z naszym Cechem, gdzie można uzyskać wyczerpujących informacji o wymienionych zawodach oraz uzyskać adresy zakładów szkolących uczniów.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.